KUNT KARDEŞLER ELEKTRONİK

HAKKIMIZDA
You are here:

Her zaman ileriye...

KUNT KARDEŞLER ELEKTRONİK & CHIP TUNING

Biz Kimiz ?

Kunt Kardeşler olarak sahip olduğumuz lider konum, saygınlık, marka imajı ve temsil ettiğimiz markaların gücü ile Türkiye’deki  otomotiv yazılım sektörünün önde gelen kurumlarından biriyiz. Her geçen gün büyüyen otomotiv yazılım sektöründe amacımız: Kullanıcıya özel performans, ekonomi, motor kontrol ünitesi yazılımları (chip tuning) ayrıca bu yazılımlarla ilgili eğitim ve iş geliştirme faaliyetlerini tek elden sunarak sektörün taleplerini bütünsel şekilde karşılamaktır.

 

Kunt Kardeşler, Türkiye’deki faaliyetlerinin yanı sıra yurt dışındaki otomotiv firmalarına da yazılım ihracatı yaparken yurt dışı ile bağlantılarını her geçen gün arttırmaktadır.

 

Kunt Kardeşler’i daha yakından ve daha detaylı bir şekilde tanımanız için kurumsal sayfasını birkaç farklı bölüme ayırdık. Yukarıdaki bölümleri gezerek, firmamızı daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri önce biz takip eder, belirler, üreterek hizmetinize sunarız. Her geçen gün eklenen ve gelişen departmanlarımızla sektördeki sağlam ve güvenilir olan adımızın haklı gururunu yaşıyoruz. Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek,chip tuning sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.
Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurmak, gelişmeler peşinden koşmak her işletmecinin ana vazifesi haline gelmiştir.

Misyon

Kunt Kardeşler, yüksek kaliteli ürünler kullanarak, Otomotiv sektöründe ürünlerini uluslar arası kalitede yarışır hale getirmek ve sektöründe aranan bir marka olmaktır. Ürün çeşitliğini, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda genişletmek, yüksek kalitedeki ürünlerimizi rekabetçi fiyatlarla sunmak, müşterilerimiz için son derece değerli olan hizmetler yaratmak, değişen pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı oluşturmak ve yapılan her işte yüksek ahlaki standartlar dahilinde güvenilirlik ilkesiyle hareket etmektir.